U prostorijama Sportskog saveza Grada Zagreba održan je svečani prijem za hrvatsku SAMBO reprezentaciju povodom osvajanja sedam medalja na Europskom prvenstvu održanom na Cipru. Naši sportaši, treneri i predstavnici Saveza okupili su se kako bi zajedno proslavili ovaj izniman uspjeh te zahvalili svima koji podržavaju razvoj SAMBA u Hrvatskoj.
Osvajači medalja
Na prijemu su bili prisutni osvajači medalja:
- Lea Katarina Gobec
- Matej Matošević
- Tin Straža
- Dora Letonia
- Petra Gojak
Oni su svojim rezultatima ponosno predstavili Hrvatsku na europskoj sportskoj sceni. Zbog privatnih obveza, prijemu nisu mogli prisustvovati osvajači medalja Marino Dugandžić i Lara Vuksanić.
Podrška iz sportskih institucija
Uz sportaše i trenere, događaju su prisustvovali i ključni ljudi hrvatskog i zagrebačkog SAMBA:
- Željko Banić – predsjednik Saveza i izbornik combat SAMBO reprezentacije
- Dejan Gunjavić – trener
- Mario Jurković – tajnik
- Hrvoje Petranović – izbornik sportske SAMBO reprezentacije
Prijemu su nazočili i Vjekoslav Šafranić, predsjednik Sportskog saveza Grada Zagreba, Suzana Šop, glavna tajnica Saveza, te Luka Juroš, pročelnik Gradskog ureda za sport i mlade, čija je podrška posebno značajna za daljnji razvoj sporta u Zagrebu.
Motivacija i priznanje
Ovakva priznanja dodatno motiviraju naše sportaše da nastave s izvrsnim rezultatima i da ponosno predstavljaju Hrvatsku na međunarodnoj sceni.
Čestitamo svim osvajačima medalja i zahvaljujemo svima koji svojim radom i podrškom doprinose uspjesima hrvatskog SAMBA!
Galerija fotografija
Galeriju fotografija s prijema pogledajte u nastavku. Izvor fotografija Sportski savez Grada Zagreba (SSGZ)






